Іван Крулько: Якщо влада не дотримується закону, це шлях до диктатури

Іван Крулько: Якщо влада не дотримується закону, це шлях до диктатури

Україна ніколи не матиме перспектив НАТО та Євросоюзу, якщо влада йтиме шляхом порушення закону та вибіркового правосуддя.


На цьому наголосив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час ефіру на «NewsOne».


За його словами, наразі весь світ і всі іноземні посли стежать за подіями в Україні і ситуацією з позбавленням Саакашвілі громадянства, а також за тим, як його незаконно не пускали в Україну.


«На жаль, вони роблять свої негативні висновки з точки зору незаконності дій української влади, яка замість того, щоб спокійно пустити Саакашвілі на територію нашої держави, робила все, щоб цього не допустити і зіткнути українців лобами. Янукович також робив вибіркове правосуддя: для друзів - усе, для ворогів - закон. Не можна підставляти всю країну, зневажати закон, топтатись по Конституції тільки тому, що хтось подобається чи не подобається», - переконаний Іван Крулько.


На переконання депутата від «Батьківщини», ці питання треба вирішувати іншим шляхом, а не за рахунок використання адмінресурсу і владних повноважень.


«Якщо так діяти, то ми ніколи не матимемо перспективи НАТО та Євросоюзу», - резюмував парламентар.


Коментуючи перспективи справедливого розслідування подій на кордоні та правосуддя, Іван Крулько спрогнозував, що воно буде однобоким.


«Влада не проводитиме розслідування щодо «тітушок», яких сама завезла, проти Укрзалізниці, якій дали команду зупинити потяг. До того ж у нас немає незалежних судів. Натомість є суди, які ухвалюють рішення за телефонним правом», - пояснив він.


На думку Івана Крулька, наразі влада має дати Міхеїлу Саакашвілі можливість оскаржити указ президента з позбавлення його громадянства, а також видати йому посвідчення особи без громадянства, з яким він зможе законно перебувати в Україні і виїжджати за кордон.


ba.org.ua


...
13 сентябрь 2017 /
Похожие новости

Іван Крулько: У питанні ведення бізнесу закордонним українцям мають надати такі ж права, як і громадянам країни

Закордонне українство робить неоціненний вклад для європейської та євроатлантичної інтеграції, аби доносити світу правду про російську агресію та про те, що відбувається на Сході України, а також є

Іван Крулько: Автори закону про реінтеграцію закладають помилкові акценти щодо звільнення Донбасу

Законопроектом «Про реінтеграцію Донбасу» влада і коаліція закладають помилкові акценти стосовно звільнення Донбасу. Таке переконання висловив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під ...

Іван Крулько: НКРЕКП під головуванням Дмитра Вовка є абсолютно залежним органом (відео)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка мала б стояти на стороні споживачів і захищати їхні інтереси при ухваленні рішень,

Іван Крулько: «Батьківщина» виступає проти підвищення пенсійного віку

«Батьківщина» не підтримує підвищення пенсійного віку, як це передбачено Меморандумом з МВФ, і виступає за зняття оподаткування з працюючих пенсіонерів. На цьому наголосив народний депутат від

Іван Кириленко: Україна потребує нової Конституції, в центрі якої буде людина

В Україні має бути написана нова Конституція, в центрі якої повинні бути інтереси громадян. Про це заявив перший заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Кириленко в прямому

Іван Крулько: Якщо влада не може зупинити торгівлю на крові, тоді це має зробити народ

Торгівля з окупованими територіями не припинить війну, бо для бізнесу, влади та бойовиків - це великі гроші, які вони не хочуть втрачати На цьому наголосив народний депутат від фракції «Батьківщина»
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ