Юлія Тимошенко: Українцям не потрібна поліцейська держава

Юлія Тимошенко: Українцям не потрібна поліцейська держава

Українцям потрібна правова, а не поліцейська держава


Про це лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко наголосила в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер», коментуючи ситуацію щодо незаконного перебування в сесійній залі представників Національної поліції.


«Це поганий симптом, коли ігнорується все: Конституція, Закон України, Регламент. Це говорить про те, що зникає правова держава, зникає верховенство права і використовується право сили!» - обурено наголосила вона.


Лідер «Батьківщини» нагадала, що Нацполіцію до сесійної зали завели представники «Народного фронту», і розповіла, що подала до ГПУ та СБУ заяву про злочин проти тих, хто це зробив.


Окрім цього, також до регламентного комітету подана заява щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності депутатів, які «грубо обійшлися з парламентом України».


«Вони завели поліцію для того, щоб залякати залишки опозиції у Верховній Раді, яка ще намагається боротися. Вони продемонстрували силу, порушивши і Конституцію, і Регламент, і навіть основи здорового глузду. Вони завели Національну поліцію до парламенту для того, щоб продемонструвати, що закон в країні тепер нічого не вирішує, а вирішує - груба сила», - пояснила Юлія Тимошенко.


Окрім того, політик нагадала, як спікер Андрій Парубій не пустив до парламентської трибуни для звернення до влади і народу України представницю матерів патріотів, які знаходяться в полоні в окупантів, хоча про це просила фракція «Батьківщина».


«Пан Парубій сказав, що це заборонено законом і матерям військовополонених в залі Верховної Раді не місце! Він відправив всіх матерів хлопців, що страждають в полоні, - на балкон. І сказав, що це - незаконно. Але саме Парубій разом з президентом і з «Народним Фронтом» - з усіма пустив Нацполіцію до парламенту. Це означає, що силовикам можна, а матерям військовополонених - ні!» - обурено наголосила народний депутат.


Отже, на думку лідера «Батьківщини», чинний парламент є «парламентом грубої, нахабної, цинічної олігархії і це - поганий симптом».


«Нам, українцям, агресивна поліцейська держава не потрібна. Нам потрібна правова, чесна по відношенню до людей держава», - підсумувала Юлія Тимошенко.


ba.org.ua


...
20 март 2017 /
Похожие новости

Іван Кириленко: Україна потребує нової Конституції, в центрі якої буде людина

В Україні має бути написана нова Конституція, в центрі якої повинні бути інтереси громадян. Про це заявив перший заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Кириленко в прямому

Юрій Одарченко: Блокування торгівлі на крові – це реакція людей на подвійні стандарти влади

Блокування торгівлі на крові - це реакція людей на подвійні стандарти цієї влади. Про це вчора заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Юрій Одарченко в прямому ефірі телеканалу «Рада». «Два

Юлія Тимошенко: Головний козир у питанні повернення миру в Україну – Будапештський меморандум

Головний козир України у питанні повернення миру в Україну - це Будапештський меморандум. Таку думку в ефірі телеканалу «112 Україна» висловила Юлія Тимошенко. Лідер «Батьківщини» впевнена, що заради

Сергій Євтушок: Розхитує ситуацію не блокада, а українська влада, яка ігнорує народ

Припинення торгівлі з ОРДЛО - вимога українського народу. Влада має понести відповідальність за спроби силового розгону торгової блокади. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій

«Батьківщина» не веде жодних переговорів про створення нової коаліції

«Батьківщина» не веде жодних переговорів про створення нової коаліції у Верховній Раді України. Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу за

Юлія Тимошенко: Рада має негайно заслухати прем’єра щодо Меморандуму співпраці України з МВФ (ТЕКСТ ДОКУМЕНТА)

«Батьківщина» вимагає негайно провести в парламенті слухання щодо Меморандуму з МВФ, який планує підписати влада. А звітувати про це повинен прем'єр-міністр Володимир Гройсман або міністр фінансів
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ