Прес-конференція Юлії Тимошенко (відео)

Прес-конференція Юлії Тимошенко (відео)

Відбулася прес-конференція лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, присвячена Дню Конституції України та вимогам нового Суспільного договору:


Не можна применшувати значення Конституції 1996, яка закріпила державний суверенітет України.


Ми щоб розвиватися, як політична нація, мусимо бачити вади Конституції 1996 року.


Вона не голосувалася всенародно і не обговорювалась суспільством.


Конституцію України прийняла ВР від імені українського народу, а Конституція США починається словами: ми народ США.


Можна назвати фундаментальні вади діючого основного закону:


1.
Конституція 1996 року кожного разу мінялася під діючого президента. Таким чином збиті всі противаги і баланси. Де-факто сьогодні Конституція цементує кланово-олігархічний «договорняк». Потрібно аби Конституція перетворилась у суспільний договір.


2.
Конституція, в наслідок безкінечних правок, не гарантує того, що носієм влади є народ України. Народ допускають до виборів раз на 5 років.


3.
На базі цієї Конституції не створені противаги і баланс влади і суспільства. Так побудована ця Конституція. У правових державах Конституція має біти правовою Біблією, яка знаходиться в руках махрових атеїстів.


4.
В Конституції не забезпечене місцеве самоврядування, яка є у підпорядкуванні узурпованої центральної влади. Україна має залишатися безумовно унітарною державою, але місцеве самоврядування має бути потужною силою.


5.
Ще одна вада - судова система, які не довіряють судам. У нас немає сильної, правосудної системи судочинства.


6.
Права і свободи людей в реальному житті тотально проігноровані всіма гілками влади. Далі в країні залишати таку Конституцію.


Я вважаю, що зараз немає ніякого сенсу виходити на дострокові вибори, якщо суспільство за найближчі місяці не народить проект нової Конституцію. Суспільство має вийти на наступні вибори президента з чіткою вимогою нової Конституції, нового Суспільного договору. Не можна після чергових виборів жити, як завжди, тому що ризики для країни величезні.


Я, як кандидат у президенти, та команда «Батьківщини» стаємо однодумцем суспільства у вимогах нового Суспільного договору. Ми будемо партнерами суспільства у вимогах забезпечення прав людини, справжнього правосуддя, у вимогах нової системи оборони, яка не дозволить жодному агресору вдиратися у нашу країну.


Рідна країна, рідна держава захистить кожного українця.


Я вірю, що новий президент України після перемоги не змінити жодної літери в новій Конституції, яку напише український народ. Вірю, що новий президент відразу поставить нову Конституцію на всеукраїнський референдум.


Поточний склад українського парламенту, або новий склад парламенту, який обертатимуть по старому закону, не забезпечить ухвалення нової Конституції.


Це може зробити тільки український народ.intvua.com...
28 июнь 2018 /
Похожие новости

Вадим Івченко: «Батьківщина» добиватиметься, щоб новий склад ЦВК був сформований за законом

«Батьківщина» добиватиметься, щоб при голосуванні за новий склад ЦВК були дотримані норми закону про пропорційне представництво політичних партій. Про це під час обговорення порядку денного на

Українці мають обрати президента від народу, а не від кланів, – Юлія Тимошенко

Українці мають об'єднатися навколо стратегічного плану розвитку країни та обрати на майбутніх виборах президента від народу Про це заявила лідер ВО «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час ток-шоу

Юлія Тимошенко: Нинішня Конституція не дає змоги реалізувати імпічмент президента

За нинішніх умов імпічмент президента є утопією, адже в Конституції України зафіксований нереалістичний механізм для його реалізації Про це лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко наголосила в ефірі

Юлія Тимошенко: Країна швидко подолає кризу, якщо буде зруйновано монополію цієї влади

Важка економічна ситуація в країні - це наслідок безвідповідальної монопольної політики чинної влади, тому шлях до відродження України лежить через оновлення всієї вертикалі влади: від місцевої до

Іван Кириленко: Україна потребує нової Конституції, в центрі якої буде людина

В Україні має бути написана нова Конституція, в центрі якої повинні бути інтереси громадян. Про це заявив перший заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Кириленко в прямому

Іван Крулько: Якщо влада не може зупинити торгівлю на крові, тоді це має зробити народ

Торгівля з окупованими територіями не припинить війну, бо для бізнесу, влади та бойовиків - це великі гроші, які вони не хочуть втрачати На цьому наголосив народний депутат від фракції «Батьківщина»
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ