Сергій Соболєв: Коаліція «Роттердам+» звільнила від е-декларування тих, хто має проблеми із законом

Сергій Соболєв: Коаліція «Роттердам+» звільнила від е-декларування тих, хто має проблеми із законом

«Батьківщина» вважає, що ухвалення непогодженого з Європейською Комісією законопроекту №6172, під прикриттям якого від е-декларування буде звільнено низку високопосадовців, може зірвати ухвалення рішення щодо надання безвізового режиму для України.


Про це заявив перший заступник керівника фракції Сергій Соболєв в інтерв'ю журналістам за підсумками голосування.


За його словами, під час ухвалення поправок до закону про запобігання корупції, «під благими намірами звільнити від електронного декларування тих, хто сьогодні на передовій, коаліція Опоблоку, БПП, «Народного фронту» і Радикальної партії зняла електронне декларування з низки посадових осіб, які матимуть можливість прикриватися навчанням у військових навчальних закладах та колишньою службою».


«Цей законопроект потрібен був лише для одного - вивести з-під електронного декларування тих, хто має дуже серйозні проблеми з кримінальним законодавством», - наголосив Сергій Соболєв.


Читайте також: Зустріч лідерів фракцій з президентом не вирішила важливих для країни питань, - Сергій Соболєв


На його думку, тепер будуть спроби уникнути електронного декларування через вступ на курси, а також через різноманітні військові заходи, які не мають жодного відношення до проведення АТО.


«Найдивніше - це склад голосуючих: вже не перший місяць Опозиційний блок, Блок Петра Порошенка, «Народний фронт» і Радикальна партія голосують разом. Саме їх голосами сьогодні було знищено електронне декларування для тих, хто має серйозні проблеми з корупційним законодавством», - зауважив політик.


Водночас заступник керівника фракції висловив занепокоєння тим фактом, що згідно з ухваленим законом, під е-декларування потраплять громадські організації.


«У президента зараз буде вибір: або зірвати безвізовий режим, оскільки вимога про ухвалення електронного декларування була однією з ключових вимог надання Україні безвізового режиму, або піти на поводу у корупціонерів, які проголосували за цей закон», - вважає Сергій Соболєв.


До того ж він зазначив, що фракція «Батьківщина» не голосувала за зазначений закон, оскільки він був суттєво змінений, порівняно з варіантом, що був ухвалений на Антикорупційному комітеті.


Народний депутат також прогнозує негативну чергову реакцію міжнародної спільноти на дії «коаліції Ротердам+», яка, за його словами, діє чітко за згоди чотирьох фракцій - Опозиційного блоку, Блоку Петра Порошенка, «Народного фронту» і Радикальної партії.прес-служба партії «Батьківщина»


...
24 март 2017 /
Похожие новости

«Батьківщина» підтримала законопроекти щодо захисту прав вимушених переселенців

Фракція «Батьківщина» одностайно підтримала два законопроекти з пакету законодавчих ініціатив щодо захисту прав і свобод вимушено переміщених осіб. Зокрема, це Проект Закону про внесення змін до

Сергій Власенко: Чинна влада діє методами Януковича

Народний депутат Сергій Власенко заявляє, що провладні сили у парламенті «загралися у Януковича», безпідставно звинувачуючи партію «Батьківщина» в усіх бідах в крані. Про це член фракції заявив

Сергій Соболєв: Необхідно в Раді обговорити причини відтермінування кредиту МВФ

«Батьківщина» закликає парламент включити до порядку денного актуальні для країни питання та обговорити причини відтермінування рішення МВФ про надання чергового траншу кредиту Україні. Про це

Зустріч лідерів фракцій з президентом не вирішила важливих для країни питань, – Сергій Соболєв

Зустріч лідерів фракцій з президентом була демонстрацією ввічливості, а не спробою вирішити якісь актуальні питання. Про це повідомив заступник керівника фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв,

Сергій Євтушок: Владі невигідна якісна робота НАБУ

Фракція «Батьківщина» підтримує Роберта Сторча в якості кандидата на посаду аудитора НАБУ. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок під час прямого включення на телеканалі

Іван Кириленко: Україна потребує нової Конституції, в центрі якої буде людина

В Україні має бути написана нова Конституція, в центрі якої повинні бути інтереси громадян. Про це заявив перший заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Кириленко в прямому
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ