Іван Крулько: Правоохоронні органи мають розслідувати системні напади на проукраїнських активістів

Іван Крулько: Правоохоронні органи мають розслідувати системні напади на проукраїнських активістів

Правоохоронні органи мають дуже детально розслідувати полювання і напади на активістів на півдні та сході України, які підтримали українську позицію, відстояли українську державність і виступили проти «руського міра» і путінської агресії.


На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько під час програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK.


На його думку, напади, які останнім часом відбуваються на півдні та сході України, коли вбивають учасників АТО, атакують учасників Автомайдану і людей, які займають активну проукраїнську позицію, вже стали системою.


«Хтось веде системну та цілеспрямовану роботу у цьому напрямку. І саме у цьому контексті правоохоронним органам треба розслідувати ці справи», - переконаний Іван Крулько.


Підсумовуючи парламентарій зауважив, що знає Катерину Гандзюк, яку облили кислотою, вже багато років, як активну громадську активістку, яка свого часу очолювала Херсонську обласну організацію «Батьківщини молодої».


«Це дуже патріотична і активна молода українка. Я хочу побажати Катерині якнайшвидшого одужання і щоб вона якнайшвидше повернулась до активної діяльності», - підсумував він.


ba.org.ua


...
02 август 2018 /
Похожие новости

Іван Крулько: Щодо трагедії у Черкасах

Правоохоронні органи мають детально і фахово розібратись із екстраординарною ситуацією у Черкасах, коли під час лінійки у школі діти почали масово втрачати свідомість. Наразі госпіталізовано 51

Іван Крулько: Влада хотіла помститись антикорупціонерам, а підставила Україну

Безвізовий режим з ЄС може бути під ударом, якщо не буде виконана вимога щодо скасування е-декларування для громадських активістів. На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван

Іван Крулько: «Батьківщина» вимагатиме продовження мораторію на землю

«Батьківщина» вимагатиме цього пленарного тижня продовжити мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення. На цьому наголосив заступник Голови партії Іван Крулько під час ефіру на

Іван Крулько: На виборах в ОТГ влада тисне по всій вертикалі

Такого адміністративного тиску на виборах в ОТГ, як здійснює зараз БПП по всій вертикалі, не було навіть за часів Януковича. На цьому наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина»

Іван Крулько: «Батьківщина» виступає проти підвищення пенсійного віку

«Батьківщина» не підтримує підвищення пенсійного віку, як це передбачено Меморандумом з МВФ, і виступає за зняття оподаткування з працюючих пенсіонерів. На цьому наголосив народний депутат від

Іван Крулько: Якщо влада не може зупинити торгівлю на крові, тоді це має зробити народ

Торгівля з окупованими територіями не припинить війну, бо для бізнесу, влади та бойовиків - це великі гроші, які вони не хочуть втрачати На цьому наголосив народний депутат від фракції «Батьківщина»
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ