Ірина Верігіна: Пропозиція Путіна щодо референдуму на Донбасі - це знущання над цивілізованим світом

Ірина Верігіна: Пропозиція Путіна щодо референдуму на Донбасі - це знущання над цивілізованим світом

Пропозиція Президента Росії Володимира Путіна провести референдум на окупованій частині Донбасу - це знущання над цивілізованим світом.


Про це заявила член політради партії «Батьківщина», голова Луганської обласної парторганізації Ірина Верігіна в інтерв'ю телеканалу «112.Україна».


Як повідомлялося, на двосторонньому саміті в Гельсінкі російський президент нібито запропонував американському колезі Дональду Трампу провести референдум на тимчасово окупованій Росією частині Донбасу, щоб «допомогти вирішити військовий конфлікт в Східній Україні». Про це написало видання Bloomberg, посилаючись на деяких двох людей, які були присутні на зустрічі тет-а-тет лідерів Росії і США.


«4 роки люди живуть в окупації. 4 роки йде потужна інформаційна пропаганда на цій території. 4 роки ми разом з Європою, США боремося проти російської агресії. І подібні заяви щодо ймовірності референдуму, якщо вони насправді були, - це відверте знущання над всім цивілізованим світом», - наголосила Верігіна.


Вона також зауважила, що Путін на зустрічі з Трампом поводив себе зухвало, «як погрози звучала його заява про ймовірні наслідки вступу України до НАТО».


Ірина Верігіна пояснила, чому лідер країни - агресора говорив про на референдум власне на окупованій частині Донбасу: «Тому що там російська армія, там російські гроші, там ведеться потужна російська інформаційна політика, там російські підручники у школах. Тобто Путін повністю впливає на цю територію і мізки людей. І він знає, що там може сфальшувати референдум».


«Але ж під дулами автоматів такий референдум проводити не можна! Ми бачили вже так званий референдум у Криму, псевдореферендум на території Донбасу, яка зараз окупована російськими найманцями», - додала екс-голова Луганської облдержадміністрації.


За її словами, якщо заява Путіна таки буде підтверджена, треба, щоб максимально запрацювала українська дипломатія: «Тому що завдання української армії - це стримувати агресію, а завдання української дипломатії - тиснути на державу-агресора і відстоювати інтереси України у всьому світі».


Підсумовуючи, Ірина Верігіна наголосила, що для встановлення миру в Україні потрібно відмовлятися від неефективного Мінського процесу і переходити до Будапештського формату перемовин.


ba.org.ua


...
20 июль 2018 /
Похожие новости

Ірина Верігіна: Тимошенко зможе повернути мир в Україні

Сьогодні на форумі «НОВИЙ КУРС УКРАЇНИ» Юлія Тимошенко порушила дуже важливе питання - питання миру. Вона зазначила, що не можна спекулювати ...

Ірина Верігіна: Юлія Тимошенко принесе мир в Україну

Під час перебування на Луганщині у спілкуванні з журналістами загадувала про так званий референдум щодо статусу ЛНР та ДНР, проведений у травні 2014 року в деяких населених пунктах Луганської і

Ірина Верігіна: До болю прикро, що героїв-чорнобильців забувають

«26 квітня 1986 року - трагічна сторінка в історії України. Життя людей розділилося на ДО і ПІСЛЯ найбільшої техногенної катастрофи у світі. Тоді ніхто до кінця усвідомлював, яке ...

Ірина Верігіна: Історичне рішення ПАРЄ

«ПАРЄ ухвалила історичне рішення, в якому визнала, що частина Донбасу управляється Російською Федерацією. Я як вимушена переселенка з Луганщини особливо рада тому, що нарешті цивілізований світ

Ірина Верігіна: Мінськ – це дорога в нікуди

Ми повинні зрозуміти, що Мінський процес давно зайшов у глухий кут і що Україні потрібно шукати інші формати перемовин для пошуку миру на Донбасі. Згадайте: спочатку був підписаний «Мінськ-1» (5 ...

Ірина Верігіна: На «драконівських» тарифах наживаються друзі Порошенка

Представники ЄБРР вважають, що Україна має достатньо природного газу, щоб повністю покрити свої власні потреби. Начебто, не потрібно купувати газ за високими цінам, так як газ власного видобутку ...
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ