Новообраних голів ОТГ від «Батьківщини» примушують вступати до провладної партії, – Сергій Власенко

Новообраних голів ОТГ від «Батьківщини» примушують вступати до провладної партії, – Сергій Власенко

Представників «Батьківщини», які попередньо перемогли на виборах голів ОТГ, що відбулися 29 жовтня, влада на місцях примушує вийти з партії і вступати до БПП.


Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко в ефірі телеканалу NewsOne.


«Зараз відбувається абсолютно ганебна ситуація, коли тих людей, які вже виграли від «Батьківщини», викликають до себе керівники обласних та районних держадміністрацій і вимагають від них написати заяву про вихід з «Батьківщини» і написати заяву про вступ до БПП», - обурився політик.


Власенко також зауважив, що результати виборів, які демонструє Блок Петра Порошенка, не відображають реальної картини, адже там не вказано, скільки саме членів БПП здобули перемогу.


«Що таке «підтримала партія» - ніхто не знає. Вони записали туди всіх, в тому числі й, напевне, своїх хатніх улюбленців. Хай вони дадуть цифру, скільки членів партії стали керівниками ОТГ», - закликав парламентар.


Власенко також додав: «Я розумію ситуацію, коли опозиційний кандидат, якого пресують, якому погрожують, не завжди хоче говорити, що він належить до опозиційної партії. Логіка в цьому є. А коли представник правлячої партії не хоче, щоб вона його висувала, ховається і вводить в оману людей, то це, по суті, викликає питання».


Народний депутат нагадав, що на виборах 29 жовтня обиралося всього 4 506 депутатів ОТГ, з них перемогу здобуло 880 кандидатів, які висувалися партією «Батьківщина», відкрито декларували свою партійну приналежність, «і всупереч шаленому тиску, який був на «Батьківщину», ці люди перемогли».


Представник «Батьківщини» також вважає, що БПП здобула високий відсоток на виборах в ОТГ завдяки фальсифікаціям та шаленому тиску на опозицію.


«Так, вони отримали досить велику цифру. Але давайте ми скажемо про те, яким чином ця цифра з'явилася. Ця цифра з'явилася внаслідок залякувань, внаслідок фальсифікацій, внаслідок зняття кандидатів від опозиції, саме кандидатів на посади очільників ОТГ», - сказав народний депутат.


Як вже повідомлялося, «Батьківщина» здобула впевнену перемогу на виборах в об'єднаних територіальних громадах, які відбулися в неділю в усіх областях України. У процентному співвідношенні від усіх кандидатів, висунутих політичними партіями, «Батьківщина» здобула 31% голосів виборців.


Лідер партії Юлія Тимошенко повідомила, що за кількістю обраних депутатів «Батьківщина» здобула перемогу в 15 областях України, тоді як «Солідарність» Петра Порошенка - лише у 5.


Нагадаємо, голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря, заступник Голови партії «Батьківщина» закликав владу дотримуватися міжнародних норм і стандартів під час виборчої кампанії та у день виборів до об'єднаних територіальних громад, які мають відбутися 29 жовтня 2017 року.


Голова Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, народний депутат від «Батьківщини» Сергій Власенко також заявив про безпрецедентне порушення виборчого законодавства і закликав Президента України та його команду припинити переслідування опозиційних сил.


ba.org.ua...
31 октябрь 2017 /
Похожие новости

Попри шалений тиск «Батьківщина» перемогла на виборах 29 жовтня, – екзит-пол

Партія ВО «Батьківщина» отримала перемогу на виборах в об'єднаних територіальних громадах (ОТГ), які відбулися 29 жовтня в усіх областях України. Про це свідчать результати екзит-полу, проведеного ...

Юлія Тимошенко: Вибори до ОТГ проходять із суттєвими порушеннями (ПОВНЕ ВІДЕО ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ)

Перші місцеві вибори до об'єднаних територіальних громад проходять із значними порушеннями, а саме: підкупом, фальсифікаціями, залученням адміністративного ресурсу, використанням силових структур і

Голова Комітету з прав людини занепокоєний через численні порушення під час виборчої кампанії до ОТГ

Голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря закликав владу дотримуватися міжнародних норм і стандартів під час виборчої кампанії та у день виборів до об'єднаних територіальних громад, які мають

Іван Крулько: На виборах в ОТГ влада тисне по всій вертикалі

Такого адміністративного тиску на виборах в ОТГ, як здійснює зараз БПП по всій вертикалі, не було навіть за часів Януковича. На цьому наголосив народний депутат, заступник Голови партії «Батьківщина»

«Батьківщина» ухвалила рішення про участь у місцевих виборах

«Батьківщина» прийме участь у місцевих виборах, які відбудуться 30 квітня 2017 року. Рішення одностайно ухвалене на 14-ому з'їзді партії, який сьогодні пройшов у Києві. Звертаючись до учасників

Сергій Власенко: Чинна влада діє методами Януковича

Народний депутат Сергій Власенко заявляє, що провладні сили у парламенті «загралися у Януковича», безпідставно звинувачуючи партію «Батьківщина» в усіх бідах в крані. Про це член фракції заявив
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ