Іван Крулько: Автори закону про реінтеграцію закладають помилкові акценти щодо звільнення Донбасу

Іван Крулько: Автори закону про реінтеграцію закладають помилкові акценти щодо звільнення Донбасу

Законопроектом «Про реінтеграцію Донбасу» влада і коаліція закладають помилкові акценти стосовно звільнення Донбасу.


Таке переконання висловив народний депутат від «Батьківщини» Іван Крулько під час ефіру на телеканалі «112 Україна», коментуючи питання щодо перспектив ухвалення цього законопроекту.


«Влада та коаліція вперто говорять про реінтеграцію Донбасу. Водночас між поняттями реінтеграція та деокупація - прірва. Це не гра слів і не тотожні поняття. Це юридичні визначення, які матимуть значення у подальшій історії України», - зауважив народний депутат.


За його словами, «якщо ми говоримо про деокупацію, то ми кажемо, що у нас є зовнішня агресія, коли частина території України з непідвладних Україні причин стала окупованою Російською Федерацією».


Тоді, як поняття реінтеграція несе зовсім інші смисли, вважає Крулько: «Більше того, вона дає Росії можливість і далі продовжувати риторику, що на Донбасі її військ немає і все це внутрішня українська проблема».


«Якщо ми говоримо про реінтеграцію, то ті, хто цю ідею проштовхують, фактично грають на руку Кремля. Бо Російська Федерація на всіх міжнародних зустрічах і переговорах веде одну лінію, що в Україні відбувається громадський конфлікт і є дві сторони конфлікту: українська влада і ДНР/ЛНР, які не згодні з наслідками Революції Гідності», - пояснив політик.


Іван Крулько наголосив: «Фактично цим ми визнаємо, що частина територій сама по собі вирішила сказати: мовляв тепер ми не з Україною. Такий собі «брексіт український». А ми їх хочемо назад реінтегрувати і повернути через якісь політичні механізми».


На думку депутата, на Донбасі жодні політичні механізми не діятимуть, поки не будуть вирішені безпекові питання.


«Як тільки заберуться російські війська і Україна відновить свій східний кордон, тоді, вважайте, не потрібно буде робити жодної реінтеграції , відбудеться деокупація і Україна відновить суверенітет над усіма частинами своєї території», - резюмував він.


Окрім того, за словами народного депутата, парламент має ухвалити законопроект про статус тимчасово окупованих територій, який розробили і зареєстрували фахівці, експерти, юристи-міжнародники, депутати від «Батьківщини» та інших фракцій.


«Фракція «Батьківщина» підтримує цей законопроект, бо завдяки ньому речі будуть названі своїми іменами офіційно в юридичних документах, що ми є жертвою збройної агресії РФ проти України і що Росія окупувала частину території України. Крім того, цей законопроект - можливість юридично захистити права громадян, які там вимушено проживають, і наших військовослужбовців, представників Збройних сил, які захищають Україну, і дати дуже добрі аргументи, доказову базу в міжнародних судах, перед якими Росія обов'язково постане», - пояснив парламентар.


Іван Крулько також наголосив, що Україні треба всіма можливостями домагатись, аби застосувати механізм і формат консультації за участі США і Великобританією, які є гарантами нашої безпеки згідно Будапештського меморандуму. Лише за цих умов Мінський процес набув би іншої форми, пішов значно швидше і Україна домоглася б відновлення суверенітету над своїми територіями.


ba.org.ua


...
31 август 2017 /
Похожие новости

Іван Крулько: НКРЕКП під головуванням Дмитра Вовка є абсолютно залежним органом (відео)

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), яка мала б стояти на стороні споживачів і захищати їхні інтереси при ухваленні рішень,

Іван Крулько: «Батьківщина» виступає проти підвищення пенсійного віку

«Батьківщина» не підтримує підвищення пенсійного віку, як це передбачено Меморандумом з МВФ, і виступає за зняття оподаткування з працюючих пенсіонерів. На цьому наголосив народний депутат від

Іван Кириленко: Україна потребує нової Конституції, в центрі якої буде людина

В Україні має бути написана нова Конституція, в центрі якої повинні бути інтереси громадян. Про це заявив перший заступник Голови партії «Батьківщина», народний депутат Іван Кириленко в прямому

Юлія Тимошенко: Головний козир у питанні повернення миру в Україну – Будапештський меморандум

Головний козир України у питанні повернення миру в Україну - це Будапештський меморандум. Таку думку в ефірі телеканалу «112 Україна» висловила Юлія Тимошенко. Лідер «Батьківщини» впевнена, що заради

Сергій Євтушок: Розхитує ситуацію не блокада, а українська влада, яка ігнорує народ

Припинення торгівлі з ОРДЛО - вимога українського народу. Влада має понести відповідальність за спроби силового розгону торгової блокади. Про це заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій

Іван Крулько: Якщо влада не може зупинити торгівлю на крові, тоді це має зробити народ

Торгівля з окупованими територіями не припинить війну, бо для бізнесу, влади та бойовиків - це великі гроші, які вони не хочуть втрачати На цьому наголосив народний депутат від фракції «Батьківщина»
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ