Юлія Тимошенко: Гонтарева – це символ поєднання двох режимів Януковича та Порошенка

Юлія Тимошенко: Гонтарева – це символ поєднання двох режимів Януковича та Порошенка

Голова НБУ Валерія Гонтарева є компромісом двох режимів - старої команди Януковича і нової команди Порошенка.


Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «HARD з Влащенко» на телеканалі «ZIK».


«Валерія Гонтарева - це один з інструментів, один з виконавців, яка проводила технократичну лінію, спрямовану на руйнацію нашої країни. Вона є певним символом поєднання режиму Януковича з сьогоднішньою владою Порошенка», - вважає вона.


Читайте також: Юлія Тимошенко: Треба рятувати країну від владних кланів


Сьогодні, як зауважила парламентар, ніхто не говорить про те, що саме Гонтарева допомагала виводити гроші Януковича.


«Вона була його бізнес-партнером, вона обслуговувала його брудні оборудки. І водночас вона обслуговувала Порошенка, його корпорацію «Roshen». Саме тому вона є компромісом цим двох режимів - старої команди Януковича і нової команди Порошенка», - сказала Тимошенко.


За словами лідера «Батьківщини», Гонтарева вже мала на меті захистити старий режим і дати заробити новому режиму, коли тільки прийшла на посаду голови НБУ.


«Вона механізм, технологія подальшого знищення України. У її руках була ядерна фінансова кнопка - обвал курсу гривні. Він став кнопкою пуску вбивства економіки та фінансів нашої держави. І як наслідок - ліквідація середнього класу, національної банківської системи. Гонтарева досягла цього і продовжила сприяти зароблянню грошей президентом. У декларації Порошенка за 2015 рік зазначено 47 млн грн., які він заробив на падінні курсу гривні на державних цінних паперах», - повідомила Юлія Тимошенко.


Окрім того, парламентар зауважила, що завдяки ліквідації банків Гонтарева знищила гроші середнього класу - 445 млрд грн.


До того ж, повідомила лідер партії, голова НБУ підняла питому вагу капіталу російських банків в українській банківській системі з 12% майже до 50%.


«Таким чином, знищуючи українські банки, вона створювала систему сприяння російським банкам. Це страшно! Страшно, коли люди, яким народ довірив розбудовувати своє життя, свідомо вбивають країну. Сьогодні середній клас масово поїхав з України. І це вже не імміграція, це евакуація. Люди масово виїжджають», - сказала вона.


Юлія Тимошенко також зазначила, що зміна голови НБУ неможлива, тому що це не була політика Гонтаревої, це була політика системи.


«Хто б не прийшов на цю посаду, він виконуватиме завдання Порошенка «заробляти на країні», - зазначила народний депутат і додала, що сьогодні в Україні не парламентсько-президентська форма правління, а «чисто президентська».


Юлія Тимошенко наголосила на необхідності притягнути Гонтареву до відповідальності та не дати їй виїхати закордон.


«Верховна Рада має утворити Тимчасову слідчу комісію та розслідувати кожну копійку, яку вона вивела з країни», - підсумувала лідер «Батьківщини».прес-служба партії «Батьківщина»


...
13 апрель 2017 /
Похожие новости

Юлія Тимошенко: Головне завдання виборів об'єднаних громад - захист країни

Юлія Тимошенко переконана, що головними завданнями участі «Батьківщини» у виборах об'єднаних громад є захист маленьких місцевих громад від знищення, захист сільськогосподарської землі та збереження

Юлія Тимошенко: Ми вимагаємо публічного розгляду і затвердження меморандумів з МВФ

«Батьківщина» виступає з ініціативою публічного розгляду та затвердження в парламенті текстів меморандумів з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема, з Міжнародним валютним фондом. Про це

Юлія Тимошенко: Українцям не потрібна поліцейська держава

Українцям потрібна правова, а не поліцейська держава Про це лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко наголосила в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер», коментуючи ситуацію щодо

Юлія Тимошенко: Головний козир у питанні повернення миру в Україну – Будапештський меморандум

Головний козир України у питанні повернення миру в Україну - це Будапештський меморандум. Таку думку в ефірі телеканалу «112 Україна» висловила Юлія Тимошенко. Лідер «Батьківщини» впевнена, що заради

«Батьківщина» не веде жодних переговорів про створення нової коаліції

«Батьківщина» не веде жодних переговорів про створення нової коаліції у Верховній Раді України. Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу за

Юлія Тимошенко: Рада має негайно заслухати прем’єра щодо Меморандуму співпраці України з МВФ (ТЕКСТ ДОКУМЕНТА)

«Батьківщина» вимагає негайно провести в парламенті слухання щодо Меморандуму з МВФ, який планує підписати влада. А звітувати про це повинен прем'єр-міністр Володимир Гройсман або міністр фінансів
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ