Юлія Тимошенко: Головне завдання виборів об'єднаних громад - захист країни

Юлія Тимошенко: Головне завдання виборів об'єднаних громад - захист країни

Юлія Тимошенко переконана, що головними завданнями участі «Батьківщини» у виборах об'єднаних громад є захист маленьких місцевих громад від знищення, захист сільськогосподарської землі та збереження України.


Про це лідер партії наголосила на 5-му етапі XIV з'їзду партії, який відбувся в Києві.


«Вибори об'єднаних громад означають три речі. Головне - це захист наших маленьких громад від знищення. І це питання буде стояти перед кожним з вас, хто прийде до влади в місцевих громадах. Перше завдання: не дати знищити місцеві громади! Друга мета: надійно захистити сільськогосподарську землю, щоб ніхто не міг навіть кроку робити, аби Україна втратила цей унікальний ресурс. І третя наша мета: врятувати Україну!» - наголосила Юлія Тимошенко.


Голова партії звернула увагу, що українці борються за країну на кількох фронтах. Це боротьба з Кремлем на фронті на Сході країни, в Криму та в середині держави.


Адже, за словами Тимошенко, «продовжується постачання в Російську Федерацію товарів військового призначення: в 2014, 2015, 2016, 2017 роках».


З огляду на це, на її думку, участь партії виборах об'єднаних громад означатиме отримання шансу на перемогу із зовнішнім агресором та внутрішніми ворогами України.


«У нас є внутрішній фронт і ви на фронті! Ви не лише члени партії, ви бійці цього фронту з корупцією, бездарністю, з тим, що усі структури державної влади наповнені невігласами або маріонетками, які виконують чиїсь, абсолютно не корисні для нашої країни побажання», - звернулася до соратників лідер «Батьківщини».


Юлія Тимошенко також нагадала, що на грудневих виборах 2016 року до 183 об'єднаних громад партія «Батьківщина» стала лідером і змогла об'єднати виборців: «Ми як команда вже не ділимо країну на Схід та Захід. Ми вже почали об'єднувати державу!»


«Отже, більше немає ніяких причин та пояснень, чому партія «Батьківщина» не може бути першою в Харківській, Луганській, Донецькій, Дніпропетровській областях - не тільки на Заході і не тільки в Центрі», - дала настанову учасникам з'їзду Юлія Тимошенко, згадуючи про результат попередніх місцевих виборів.


Лідер партії також розповіла, що допомагати місцевим громадам у проведенні виборів буде Центральний апарат та депутати від «Батьківщини», які вже розподілені за округами: «Усі наші сили будуть спрямовані на перемогу!»


Голова «Батьківщини» закликала соратників йти до людей, адже упевнена: кожен може переконати, що «цілі - світлі, потенціал України - шалений, і що Україна, як післявоєнна Німеччина, в змозі стати на ноги не за 25 років, а за лічені роки».


«У ваших руках, руках десятків тисяч членів партії «Батьківщина» - доля України! Подивіться на цю політику, подивіться на тих, хто там залишився, подивіться на їх мораль, дух, обличчя, на те, що вони з себе представляють. І ви зрозумієте, що ми з вами маємо дуже особливу роль і завдання: вибороти право поставити Україну на ноги!» - переконана Тимошенко.


«На виборах 30 квітня розпочнеться й продовжиться славетний шлях і команди «Батьківщини», і нашої великої Батьківщини - України до справжнього, абсолютно гідного кожного нас майбутнього. Я вірю в нас! Я вірю в наше майбутнє!» - апелювала до однопартійців Юлія Тимошенко.


Окрім цього, лідер партії розповіла, що стратегія розвитку України буде презентована на спеціальному з'їзді.


«Ми мусимо стати в глобальному просторі справжніми егоїстами з точки зору розбудови нашої держави. Усі ресурсі, усі можливості нашої країни підпорядкуємо щастю кожної людини, тому що інших завдань немає. Ми побудуємо найсправедливішу в світі систему розподілу ВВП, такі фінансову та кредитну системи, що будуть здатні підняти економіку. Аби головними інвесторами країни стали громадяни, а не транснаціональні корпорації чи «окремі прізвища». Знаєте, чому ми переможемо? Тому що в світі більше немає країни з таким ресурсним та інтелектуальним потенціалом, як Україна!» - підсумувала Юлія Тимошенко.


Як вже повідомлялося, «Батьківщина» ухвалила рішення взяти участь у місцевих виборах, які відбудуться 30 квітня 2017 року.


ba.org.ua...
25 март 2017 /
Похожие новости

«Батьківщина» ухвалила рішення про участь у місцевих виборах

«Батьківщина» прийме участь у місцевих виборах, які відбудуться 30 квітня 2017 року. Рішення одностайно ухвалене на 14-ому з'їзді партії, який сьогодні пройшов у Києві. Звертаючись до учасників

Юлія Тимошенко: Ми вимагаємо публічного розгляду і затвердження меморандумів з МВФ

«Батьківщина» виступає з ініціативою публічного розгляду та затвердження в парламенті текстів меморандумів з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема, з Міжнародним валютним фондом. Про це

Юлія Тимошенко: Українцям не потрібна поліцейська держава

Українцям потрібна правова, а не поліцейська держава Про це лідер фракції «Батьківщина» Юлія Тимошенко наголосила в ефірі програми «Подробиці тижня» на телеканалі «Інтер», коментуючи ситуацію щодо

Юлія Тимошенко: Головний козир у питанні повернення миру в Україну – Будапештський меморандум

Головний козир України у питанні повернення миру в Україну - це Будапештський меморандум. Таку думку в ефірі телеканалу «112 Україна» висловила Юлія Тимошенко. Лідер «Батьківщини» впевнена, що заради

«Батьківщина» не веде жодних переговорів про створення нової коаліції

«Батьківщина» не веде жодних переговорів про створення нової коаліції у Верховній Раді України. Про це заявила лідер фракції Юлія Тимошенко, відповідаючи на запитання журналістів на брифінгу за

Юлія Тимошенко: Рада має негайно заслухати прем’єра щодо Меморандуму співпраці України з МВФ (ТЕКСТ ДОКУМЕНТА)

«Батьківщина» вимагає негайно провести в парламенті слухання щодо Меморандуму з МВФ, який планує підписати влада. А звітувати про це повинен прем'єр-міністр Володимир Гройсман або міністр фінансів
Комментарии

НАПИСАТЬ КОММЕНТАРИЙ